Kąpielisko Odkryte Hajduszoboszlo

Marzysz o wspaniałym i zasłużonym wypoczynku, chcesz poczuć przyjemny dotyk morskich fal, zrelaksować się i zapomnieć o codzienności w basenie z bąbelkami..?
Odkryj dla siebie jedno największych tego typu Kąpielisk w Europie. Kompleks o powierzchni 30 hektarów, mieści w sobie 13 basenów z rozmaitymi atrakcjami. Efektowny wygląd kąpielisku nadaje piaszczysta plaża z drzewami palmowymi i latarnią morską – stopniowo zagłębiający się, olbrzymi basen ze sztuczną falą, oddzielony od jeziora fantastycznym statkiem pirackim. Ta strefa rekreacyjna przypomina swym wyglądem wybrzeże Morza Śródziemnego i sprawia że w miejscu tym panuje śródziemnomorska atmosfera.
Dla najmłodszych na terenie kąpieliska przygotowany kompleks z kilkoma basenami. Brodzik, basen dla dzieci, basen treningowy oraz basen z podwójną zjeżdżalnią dostarczą twemu maluszku  moc wrażeń. Oprócz  wodnych atrakcji, na swoich gości cieka plac zabaw – idealne miejsce na spędzenie radosnych, niezapomnianych chwil. Organizowane ciekawe  programy animacyjne.
W Centrum Sportowym miłośnicy sportu mogą oddawać się grze w siatkówkę plażową, piłkę nożną plażową, tenisa . Na entuzjastów naturyzmu czeka wyspa nudystów.
Na jeziorze można skorzystać z różnych atrakcji: łodzie wiosłowe, rowery wodne i wielu innych.
Kąpielisko plażowe czynne jest od 1 mają do 30 września:
od 1- 31 maja -od 9 do 18 godziny
od 1 czerwca do 31 sierpnia -od 8 do 19 godziny
od 1 do 30 września od 9 do 18 godziny

Hajduszoboszlo Węgry Baseny termalne, noclegi w hotelach, wakacje z dziećmi, pakiety dla seniorów, pakiety lecznicze …