“Zdrowie nie jest wszystkim, ale wszystko jest niczym bez zdrowia”

Odpoczynek na świeżym powietrzu, kąpiele w basenach z wodą termalną sprzyjają utrzymaniu dobrego stanu zdrowia, odporności na stres, ogólne polepszenie samopoczucia.

Kąpiele w basenach termalnych Hajduszoboszlo to nie tylko przyjemność, ale także korzyść dla zdrowia. Przekonaj się, że woda ze źródeł termalnych  niesie unikalną moc leczniczą. Poddaj się zabiegom spa, relaksacyjnym albo leczniczym oraz aktywnie spędzaj wolne chwile w basenach krytych oraz kompleksie basenów odkrytych z wodą termalną o temperaturze 32- 38°C. Baseny geotermalne to źródło młodości i zdrowia dla każdego.

HAJDUSZOBOSZLO baseny

Kryte baseny termalne

HAJDUSZOBOSZLO kryte baseny termalne

Kompleks krytych basenów z wodą termalną w Hajduszoboszlo, to 3 baseny wypełniane ze źródła termalnego w Hungarospa.

Temperatura wody w każdym basenie jest inna, odpowiednio 32°C, 36°C, 38°C.

Pobyt w termach można urozmaicić opalaniem się na tarasie słonecznym z pięknym widokiem na plażę.

Odkryte baseny termalne

HAJDUSZOBOSZLO odkryte baseny termalne

Cztery duże baseny zewnętrzne wypełnione naturalną wodą geotermalną, która jest bogata w jod, brom, sól kuchenna. Nie ma lepszego naturalnego sposobu na choroby reumatyczne, na stawy i mięśnie.

Badania potwierdzają, że poprawa samopoczucia następuje u ponad 90 procent osób korzystających z kąpieli termalnej w Hajduszoboszlo według zaleceń lekarza.

Właściwości zdrowotne

HAJDUSZOBOSZLO zabiegi

Zabiegi i kąpiele w Hajduszoboszlo mają działanie lecznicze przy następujących schorzeniach:

Hajduszoboszlo Kontakt

Odpowiadamy szybko i rzetelnie

Bezpośrednia Infolinia w Polsce:

Tel. 796 092 236

Stac. 71 783 94 00

Mapa Basenów Termalnych, wirtualne zwiedzanie​

Przed nami baseny zewnętrzne z wodą termalną oraz przejście na kompleks basenów krytych. ⇓

Opinie o basenach termalnych w Hajduszoboszlo

Bardzo dobre
4.8/5
Termalne źródła o właściwościach leczniczych, dużo basenów z różną temperaturą. Fajne miasto, dużo Polaków, miła obsługa. Najlepiej rezerwować pakiet All Inclusive z darmowym wejściem na termy i do Aquaparku
Opinia o Hajduszoboszlo
Pani Anna
Od ponad 10 lat, każdego roku jeździmy całą rodziną na baseny termalne do Hajduszoboszlo. Jest tu wszystko, czego potrzebuje każdy miłośnik kąpieli. Dla dzieci piękny Aquapark i Aqua Palace. Dla dorosłych dobre wino i kuchnia węgierska. Dla seniorów termalne baseny i zabiegi, masaże, borowina.. Opalenizna w termach ma cudowny oryginalny odcień Na terenach kąpieliska spędzamy cały dzień. All inclusive to super sprawa w Hungarospa.
Opinia o Hajduszoboszlo
Pan Włodzimierz

Baseny Termalne Hajduszoboszlo

Wideo Baseny Termalne

Hajduszoboszlo Hotel ThermalHajduszoboszlo Hotel Thermal

Często zadawane pytania (FAQ)

Czy baseny termalne Hajduszoboszlo są otwarte?

Tak. Baseny są otwarte z zachowaniem norm i warunków sanitarnych.

Co zabrać do Hajduszoboszlo?

• Strój kąpielowy (albo kilka); • Klapki basenowe; • Ręczniki; • Butelka wody wielokrotnego napełniania; • Filtr przeciwsłoneczny, okulary przeciwsłoneczne; • Ubranie i obuwie sportowe

Od kiedy otwarcie basenów termanych?

Baseny lecznicze w Hajduszoboszlo są czynne przez cały rok.

Gdzie baseny termalne z noclegiem w hotelu?

W Hajduszoboszlo polecamy rezerwację pakietu all inclusive z noclegiem, wyżywieniem i wstępem na termy. Nasze hotele 3* i 4* położone przy wejściu na kąpielisko.

Jaki skład wody termalnej?

Woda w Hajduszoboszlo zawiera jod, brom, sól oraz inne minerały.

Gdzie są baseny termalne?

Baseny z wodą termalną ze źródeł podziemnych są na terenie kąpieliska centralnego Hungarospa oraz w niektórych naszych hotelach w Hajduszoboszlo.

Galeria zdjęć:

Podstawowym elementem zabiegów stosowanych w Hungarospa Hajduszoboszlo jest lecznicza woda termalna, wytryskująca już ponad 90 lat z głębokości 1090 metrów o temperaturze 73° C . We wszystkich zabiegach takich jak: hydroterapia, kąpiele z obciążeniem, podwodny masaż, gimnastyka w wodzie oraz kąpiele węglowe – termalna woda Hajduszoboszlo jest niezbędnym elementem.

Kompleksowe programy terapeutyczne dostosowane są do potrzeb każdego. Zanim pacjent zostanie poddany jakimkolwiek zabiegom, będzie sprawdzony stan jego zdrowia. Lekarze mogą zalecić: zabiegi hydrobalneologiczne, picie wody, inhalacje, zabiegi błotne, fizjoterapię, gimnastykę, elektroterapię oraz terapię ultradźwiękami i światłem.

Pod opieką pracowników medycznych można skorzystać z ponad 40 zabiegów leczniczych i odnowy biologicznej. Aby terapia odniosła pożądany skutek, powinna obejmować co najmniej 15 zabiegów.
Dowodem na skuteczność wody z Hajduszoboszlo w leczeniu rozmaitych schorzeń  i ogólnego polepszenia samopoczucia jest duża liczba zadowolonych pacjentów i gości.
Kąpielisko lecznicze czynne przez cały rok w godzinach od 7 do 19  godziny.