Typ: Hotel
Ilość Gwiazdek: 3 gwiazdki
Kraj: Hajduszoboszlo
Adres: H-4200 Hajdúszoboszló, József Attila u.25.
Numer tel.: 796 092 236
Zakwaterowanie: od 14:00 do 10:00
Minimum nocy: 2 nocy
Zaliczka: 10 %

Thermal Hotel***superior

W spokojnej okolicy na terenie Hungarospa Hajduszoboszlo mieści się Thermal Hotel***superior, bezpośrednio przy kąpielisku centralnym w Hajduszoboszlo. Hotel posiada własny dział terapeutyczny, gdzie pod opieką lekarza można skorzystać z kuracji leczniczych.
Hotel posiada: 105 pokoi dwuosobowych (18-20 m²,w niektórych z możliwością dostawki); 6 pokoi rodzinnych typu Studio (30m²,możliwość zakwaterowania 3 osób); 3 apartamenty dwupokojowe (35m², możliwość zakwaterowania 4 osób ), 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada klimatyzacje,dostęp do internetu, telefon, minibar, telewizor i sejf, balkon francuski lub dużą loggia. Serwowanie posiłków do pokoju na życzenie.
Wyżywienie:
W Hungarospa Thermal Hotel *** superior znajduje się restauracja, gdzie serwowane smakowity potrawy węgierskie i światowe. W formie szwedzkiego stołu śniadania zaczynają się o 07:00 do 10:00, kolacja o 18:00 do 22:00 godziny. Drink- bar hotelowy oferuje szeroki wybór alkoholu, oraz napoi bezalkoholowych i wyśmienite ciasteczka. Do dyspozycji gości jest piękny letni taras. Jest możliwość rezerwacji obiadów z menu za dodatkową opłatę.
Doba hotelowa:
Od godziny 14:00 w dniu przyjazdu (kolacja) – do godziny 10:00 w dniu wyjazdu (śniadanie)
Zwierzęta:
Zwierzęta nie są akceptowane.

Atuty Thermal Hotel***superior

w Hajduszoboszlo:

  • bezpośrednio przy wejściu na centralne kąpielisko w Hajduszoboszlo; – własne całoroczne baseny termalne; – kompleks saun hotelowych ( sauna sucha,parowa i infra); – wysoka jakość w dostępnej cenie; – WI-FI; – pakiety zawierają wyżywienie, wstęp na wszystkie baseny termalne i do AquaPalace.