Aquapark Hajduszoboszlo

Lubisz pływać? Chcesz przyjemnie spędzić wolny czas z rodziną?
Aquapark Hajduszoboszlo czeka na Ciebie.

 

Aquapark HungaroSpa Hajduszoboszlo to nowoczesny park wodny, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości. Znajdą tu Państwo 9 rodzajów zjeżdżalni o całkowitej długości ponad 1 kilometr i najwyższą z nich o wysokości  12 metrów. Zjazd każdą z nich, to zupełnie nowe emocje. Nazwy zjeżdżalni mówią same za siebie: „Cztery tory”, „Kamikadze”, „Zjeżdżalnia wodna ”, „Czarna dziura”, „Szalona rzeka”, „Wielka zjeżdżalnia”, „Wielka dziura”, „Tornado” i „Niagara”.

 

W 2014 roku Aqua Park został powiększony o 1 hektar, na którym powstała ekstremalna zona z 6 olbrzymimi  zjeżdżalniami i ścianą wspinaczki. Wysokość najwyższych zjeżdżalń około 16 metrów, też tutaj znajdziecie tunel grawitacyjny, pętle wodne, super fale, łódź kosmiczna i rurę wodną. Nowe atrakcje pozostawią niezapomniane przeżycia.

 

Dla osób szukających odpoczynku po zabawie na zjeżdżalniach czekają 3 baseny z wodą pitną lub relaks w strumieniu. Na dzieci czeka  wodny zamek, drewniany plac zabaw i zabawa na mniejszej zjeżdżalni. Urocze figurki zwierzątek o naturalnej wielkości, zostawią w pamięci miłe wrażenie.

 

Aquapark mieści się na terenie kompleksu basenów HungaroSpa Hajduszoboszlo i zaprasza  od 2 czerwca do 31 sierpnia  od 10 do 18 godziny.