Aqua-Palace Hajduszoboszlo

Poszukujesz relaksu, spokoju i wyciszenia? Chcesz odpocząć i zrelaksować po zabawie w Aquaparku? Pragniesz nowych wrażeń? Aqua-Palace- to miejsce dla Ciebie…
Aby urozmaicić Gościom pobyt w Hajduszoboszlo, w 2010 roku powstał nowy kompleks z 20 basenami Aqua-Palace o powierzchni 15000 m². Proponujemy 8 imponujących basenów wypoczynkowych w stylu różnych epok i miejsc: „Grota Lodowa”, „Ganges”, „Rzym”, „Morze”(basen z wodą morską), „Jaskinia” oraz „Tropiki”, które oferują wiele atrakcji, w tym prądy wodne i masaż. Na terenie kompleksu znajdują się również baseny spa: „Mozi”(basen kinowy) i „Pávai Vajna”(basen z wodą termalną). Dla miłośników aktywnego wypoczynku są zjeżdżalnie. Dla par dostępne pokoje relaksacyjne.

Świat dziecka, który zachwyca swoją unikalnością zaprasza rodziny z małymi dziećmi. Urocze figurki zwierząt, zjeżdżalnie, basen rodzinny, brodziki dla dzieci, programy animacyjne, pokój zabaw, miejsca do opieki nad dziećmi zapełniają całodzienną radość i zabawę bez przerwy. Proponujemy skorzystać z pływania i masażu dla niemowląt. Dla większego komfortu Świat dziecka znajduję się na pierwszym piętrze Aqua-Palace.

Pobyt w saunie to też znakomita okazja do relaksu i odprężenia. Dla tego zapraszamy na kompleks saun, który znajduje się na pierwszym i drugim piętrze. W kompleksie są 3 sauny fińskie, 2 sauny na podczerwień, 2 łaźnie parowe. Aby skutecznie zahartować organizm, po seansie w saunie, można schłodzić ciało w basenie z zimną wodą na świeżym powietrzu.

Centrum Wellness w Aqua-Palace zapewni dla Ciebie pełny odpoczynek i relaks. Tu możesz skorzystać z oryginalnego tajskiego masażu, również masażu odświeżającego, masażu bambusowego, masażu stóp, shiatsu, masażu ajurwedyjskiego, masażu pobudzającego, masażu kamieniami ławowymi, masażu pindasweda, bańki. Jest możliwość skorzystania z dodatkowych usług takich jak: pilates, aerobic, joga, spinning, fitness, zabiegi Dermalife, solarium, pedicure.

Miłośniki sportu z pewnością polubią basen z symulatorem jazdy na desce surfingowej i zorganizowane zajęcia sportowe w tym grę w squasha, jazdę na rowerach stacjonarnych oraz gimnastykę w wodzie i inne rozrywki sportowe.

Hungarospa Aqua-Palace po kąpieli zaprasza do restauracji samoobsługowej (od razu w budynku z basenami tematycznymi) z daniami tradycyjnymi oraz specjalnym menu dla dzieci. Jest osobna kawiarnia dla palących, gdzie można wypić kawy i spróbować wyśmienity ciast. W budynku surfingowym znajduje się bar Hullam, który oferuje bogaty wybór posiłków.

Aqua-Palace otwarty dla gości przez cały rok od godziny 10:00 do 20:00